fbpx

Enter your keyword

Windykacje

Firma Solidus Partners świadczy usługi z zakresu windykacji

Windykacja należności oraz odzyskiwanie długów od kontrahentów to niezwykle ważna usługa. Kancelaria Solidus Partner jest jedną z wiodących w branży firm jeśli chodzi o ściąganie należności. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksowym odzyskiwaniem należności i rozwiązywaniem problemów z dłużnikami Państwa firm. Nasze działania są bardzo skuteczne,  przeprowadzimy cię przez cały proces windykacyjny, wspólnie odzyskamy Twoje pieniądze. 

Co to jest windykacja należności?

Kancelaria Solidus Partner stosuję dwa rodzaje windykacji:

  • polubowna: w tym przypadku wysyłamy do dłużników wezwania do zapłaty i starmy się rozwiązać problem zadłużenia w sposób polubowny, bez ingerencji sądów,
  • sądowa: ten rodzaj windykacji wdrażamy dopiero, gdy metoda polubowna nie przynosi pożądanych efektów. Polega ona skierowaniu sprawy bezpośrednio do sądu.

Odzyskiwanie windykacji

Jeśli kontrahent nadwyrężył Twoje zaufanie i warunki współpracy to czas by podjąć zdecydowane kroki. Na podstawie bezpłatnej analizy opracujemy dla Ciebie indywidualną procedurę odzyskania należności. Zajmiemy się sprawą od początku do końca.

Z firmą Solidus Partners, windykacja przebiega rzetelnie i sprawnie. 

Zapytaj o windykacjęKlikając przycisk „Wyślij wiadomość” zgadzasz się na przetwarzanie przez nas podanych przez Ciebie danych, tj. imię i nazwisko, nazwę firmy, adres Email oraz numer telefonu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz poprosić nas o usunięcie swoich danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie poświęconej polityce prywatności.