fbpx

Enter your keyword

Odzyskiwanie ubezpieczeń

Firma Solidus Partners pomaga w uzyskaniu należnego odszkodowania

Dochodzenie odszkodowań

Kolejnym istotnym obszarem naszych działań jest dochodzenie odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych działających na terenie całej Polski. Kancelaria Solidus Partner od wielu lat pomaga osobom poszkodowanym w wyniku wypadków, kradzieży, zniszczenia mienia oraz naruszenia dóbr osobistych.

Każdy poważny wypadek to traumatyczne zdarzenie, które może rzutować na całe życie poszkodowanego. Sprawny powrót do normalnego funkcjonowania zagwarantować może wysokie odszkodowanie. Tylko gdy mamy pieniądze możemy sobie pozwolić na prywatne leczenie lub dodatkową rehabilitację. Dlatego też nasze usługi kierujemy do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach m. in. kierowców, pasażerów, motocyklistów, rowerzystów.
Współpracując z naszą kancelarią otrzymujecie od naszych specjalistów:

  • Profesjonalne doradztwo prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań,
  • Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań,
  • Reprezentację Państwa zarówno w rozmowach z ubezpieczycielem jak i przed sądem.

 

Odszkodowania przeprowadzamy po bezpłatnej kosultacji.

Firma Solidus Partners to zespół doświadczonych ekspertów specjalizujących się w odzyskaniu odszkodowań z tytułu m.in.: błędów medycznych,
wypadków przy pracy, wypadków komunikacyjnych, śmierci bliskiej osoby, obrażeń ciała. Na podstawie bezpłatnej analizy opracujemy dla
Ciebie indywidualną procedurę uzyskania odszkodowania. Postaramy się żebyś uzyskał możliwie jak największą rekompensatę za doświadczone nieprzyjemności.

Zapytaj o odszkodowanieKlikając przycisk „Wyślij wiadomość” zgadzasz się na przetwarzanie przez nas podanych przez Ciebie danych, tj. imię i nazwisko, nazwę firmy, adres Email oraz Logo. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz poprosić nas o usunięcie swoich danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie poświęconej polityce prywatności.