fbpx

Enter your keyword

KROK PO KROKU

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

Solidus Partners to firma, która powstała w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi prawnej świadczonej przez internet. Stworzona dla klientów, którzy idą z duchem czasu oraz chcą oszczędzić swój cenny czas przy prowadzeniu działalności. Zapewniamy, że nie trzeba się spotkać żeby profesjonalnie i skutecznie sfinalizować zadanie. Korzystamy z usług najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Cechuje nas

Zajmujemy się

Własnością intelektulną

Pamiętaj! Rejestracja znaku towarowego jest najskuteczniejszym sposobem, żeby chronić swoją markę przed działaniem nieuczciwej konkurencji. Świadczymy usługi prawne w zakresie uzyskania ochrony znaku towarowego w Polsce, w UE oraz na
całym świecie.

Prawem energetycznym

Jeśli chcesz prowadzić działalność gospodarczą w zakresie obrotu paliwami ciekłymi to musisz uzyskać odpowiednią koncesję. W tym temacie, zapewniamy kompleksowe przygotowanie dokumentów i gwarantujemy sukces.

Rejestracją spółek

Chcesz prowadzić spółkę? Pamiętaj, że wcześniej musisz ja zarejestrować. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową rejestarcję od A do Z. Opracujemy niezbędną dokumentacje, przeprowadzimy wszelkie formalności z urzędem a Ty nawet nie będziesz musiał opuszczać biura.

RODO

Doświadczeni Prawnicy z Solidus Partners pomagają przedsiębiorcom w bezpiecznym i sprawnym dostosowaniu ich działalności do nowych przepisów. W skuteczny i prosty
sposób objaśnią Tobie zmiany, które muszą zostać wdrożone w związku z wejściem w życie RODO.

Odszkodowaniami

Firma Solidus Partners to zespół doświadczonych ekspertów specjalizujących się w odzyskaniu odszkodowań z tytułu m.in.: błędów medycznych, wypadków przy pracy, wypadków komunikacyjnych, śmierci bliskiej osoby, obrażeń ciała. Przed podjęciem sprawy przeprowadzamy bezpłatną konsultację.

Windykacją

Jeśli kontrahent nadwyrężył Twoje zaufanie i warunki współpracy czas podjąć zdecydowane kroki. Na podstawie bezpłatnej analizy opracujemy dla Ciebie indywidualną procedurę odzyskania należności. Zajmiemy się sprawą od początku do końca.