fbpx

Enter your keyword

Monitoring znaków towarowych

Monitoring znaków towarowych prowadzony przez firmę Solidus Partners

Rejestracja znaku towarowego daje nam wyłączność na jego używanie. Jednak jak w każdej dziedzinie, tak i na tym polu znajdziemy wielu nieuczciwych ludzi, którzy będą próbowali korzystać z naszej własności intelektualnej. Dlatego firma Solidus Partners oferuje stały monitoring znaków towarowych i ich ochronę przed nieuczciwą konkurencją.

Monitoring znaków towarowych

Dlaczego monitoring znaków towarowych.

Znaki towarowe są Waszą własnością intelektualną i jak każda inna właśność, wymagają ochrony. Po udanym procesie rejestracji trafiają one do Bazy Urzędu Patentowego. Jest jednak kilka informacji, o których należy pamiętać:

  1. Bardzo istotne jest, że urząd patentowy, nie monitoruje znaków pod kątem podobieństwa. Dlatego to od nas samych zależy czy zorientujemy się, czy ktoś próbuje nas oszukać.
  2. Istotny jest również fakt, że od wpłynięcia wniosku do urzędu patentowego, mamy 3 miesiące na zgłoszenie sprzeciwu. Jeżeli taki nie zostanie zgłoszony, urząd rozpocznie proces zastrzegania znaku towarowego. Wtedy pozostaje nam tylko droga sądowa.

Twoja właśność jest w Twoich rękach, ewentualnie w naszych. 

W jaki sposób firma Solidus Partners monitoruje znaki towarowe.

Solidus Partners nadzoruje czy nikt nie próbuje podszywać się pod chronioną markę poprzez rejestrację znaku podobnego lub identycznego do znaku towarowego chronionego. W tym celu korzystamy ze specjalnych narzędzi internetowych, które generują dla nas potencjalne konflikty. Dzięki nim, otrzymujemy listę znaków, które następnie są skrupulatnie sprawdzane przez naszych Prawników.

Połączenie najnowszych technologii z obszerną wiedzą naszych Prawników pozwala na szybką i skuteczną ochronę Twojej własności!

Co otrzymasz w ramach współpracy z firmą Solidus Partners.

Prowadzimy stałą opiekę nad Twoim znakiem towarowym i chronimy go przed konkurencją. W ramach współpracy z firmą Solidus Partners, z zakresu monitoringu znaku towarowego, możesz liczyć na:

  1. miesięczny raport z monitoringu ochrony znaku towarowego,
  2. analizuję szansy powodzenia ewentualnego postępowania sprzeciwowego,
  3. przygotowanie sprzeciwu,
  4. prowadzenie postępowania sprzeciwowego do czasu wydania decyzji.

Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego znaku!

Podaj znak do monitorowania

Logo w formacie jpg, maks. rozmiar 2.5mb
Klikając przycisk „Wyślij wiadomość” zgadzasz się na przetwarzanie przez nas podanych przez Ciebie danych, tj. imię i nazwisko, nazwe znaku, adres Email oraz Logo. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz poprosić nas o usunięcie swoich danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie poświęconej polityce prywatności.